Open Source

RuPy 2009

Wszyscy lubimy konferencje. Głównie z powodu ciekawych prelekcji i kontaktu ze społecznością, dobrze nam znaną na co dzień z sieci. Są też i tacy, którzy w konferencjach widzą szansę na spotkanie potencjalnych inwestorów, czy pracodawców. Dlaczego by nie połączyć tego wszystkiego i dodać niezwykle ciekawą i świeżą tematykę?

RuPy, to międzynarodowa konferencja, która skupia się na nowoczesnych językach skryptowych, takich jak Python i Ruby. Dzięki temu połączeniu, powstała niezwykle ciekawa i interesująca impreza, której trzecia edycja odbędzie się wczesną zimną.

W tym roku organizatorzy zapraszają nas do Poznania w dniach 7-8 listopada. Prelekcje poprowadzą znane osoby ze świata Pythona, Rubiego, czy Grooviego. Swoje wystąpienia zapowiedzieli już: Obie Fernandez i Tarek Ziade.

Call for papers:
Zespół sprawujący pieczę nad przygotowaniami do konferencji nie zapomniał również o chętnych prelegentach. Jeżeli wierzysz we własne siły i czujesz, że Twój temat zainteresuje większą grupę ludzi, dołącz do speakerów, którzy będą tworzyli wizerunek tegorocznej edycji RuPy 2009!

Napisał: Patryk Szlagowski, dnia: Lipiec 20, 2009

Komentarze

marcin Lipiec 22, 2009 at 12:12 rano

Wybieram się ;)

Komentarze wyłączone

W celu zabezpieczenia się przed spamem komentarze są wyłączone.