Open Source

Konferencja DjangoCon Europe - Warszawa, 15-19 maja 2013

DjangoCon Europe organizowany jest po raz piąty w ogóle, a po raz pierwszy w Polsce. Godzien podkreślenia jest fakt, że ta pięciodniowa impreza będzie miała miejsce w prawdziwym cyrkowym namiocie, z dostępem do popcornu, waty cukrowej i WIFI, stąd też jej podtytuł Django Circus.

Jest to konferencja kierowana przede wszystkim do osób zajmujących się tworzeniem stron internetowych, aplikacji webowych czy rozwiązań e-commerce. Program DjangoConu przewiduje wystąpienia nietuzinkowych gości z pythonowej i djangowej światowej sceny, sprinty, hackathony oraz wartościowe warsztaty.

DjangoCon Europe 2013 jest również okazją do nawiązania kontaktów z doświadczonymi deweloperami, wyłowienia talentów, promowania własnej marki czy produktu. Dlatego też, organizatorzy konferencji zachęcają przedsiębiorców oraz instytucje do skorzystania z oferty sponsoringu i reklamy.

Call for papers

Organizatorzy zachęcają do zgłaszania własnych propozycji wystąpień. Uwaga! Termin zgłaszania prelekcji mija 8 stycznia o godzinie 23:59. Więcej informacji pod tym adresem.

Napisał: Jakub Wiśniowski, dnia: Styczeń 1, 2013

Komentarze

Komentarze wyłączone

W celu zabezpieczenia się przed spamem komentarze są wyłączone.